» » ASA CX-3

Producenci

Zmiana języka

PolskiAngielski
ASA CX-3
Nowość

ASA CX-3

Koszt wysyłki: od 6,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 7,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 6,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy: 0 szt.

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
CX-3 ASA to kalkulator lotniczy nowej generacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii mikroprocesorów i wyświetlaczy, funkcje CX-3 sprawiają, że jest to najbardziej wszechstronny i użyteczny kalkulator lotniczy.
Może być używany podczas FAA i Canadian Knowledge Exams. CX-3 jest zgodny z FAA Order 8080.6  i okólnikiem doradczym (AC) 60-11, "Pomoce testowe i materiały, które mogą być używane przez kandydatów do testowania wiedzy dla lotników"; w związku z tym możesz zabrać ze sobą CX-3 do centrów egzaminacyjnych na wszystkie egzaminy FAA na pilota, mechanika i dyspozytora.       
Liczne funkcje lotnicze. Możesz obliczyć wszystko, od rzeczywistej prędkości lotu i liczby Macha, spalania opału, wzorców przetrzymywania, komponentów wiatru przedniego i bocznego, środka ciężkości (CG) i wszystkiego pomiędzy. Struktura menu zapewnia łatwe wprowadzanie, przeglądanie i edytowanie w ramach każdej funkcji. Wiele problemów można rozwiązać w ramach jednej funkcji.
Przyjazny użytkownikowi. Kolorowy ekran LCD wyświetla menu funkcji oraz dane wejściowe i wyjściowe dla wybranej funkcji, jest przejrzyste, dzięki czemu jest jasne, które liczby zostały wprowadzone i które zostały obliczone wraz z odpowiadającymi im jednostkami miary. Organizacja menu odzwierciedla sposób zaplanowania i wykonania lotu. Rezultatem jest naturalny przepływ z jednej funkcji do następnej przy minimalnej liczbie naciśnięć klawiszy: aby zaplanować lot, po prostu pracuj z menu w kolejności, w której wypełniasz formularz planu lotu.
Pamięć nieulotna. Wszystkie ustawienia, w tym profil samolotu, dane dotyczące masy i balansu, dane planu podróży, wartości wprowadzone przez użytkownika oraz obliczenia wykonane przez urządzenie zostaną zachowane do momentu usunięcia baterii lub wykonania przez użytkownika resetu pamięci.
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Kalkulator E6B ASA

Kalkulator E6B ASA

Zapytaj o cenę